Manta MSP95009 Bee reviews.
  Mobiles >> Manta >> Manta MSP95009 Bee
Backup | Flash Firmware | Screenshot
Summary: GSM frequencies: 850 900 1800 1900; Standard UMTS: 2100; Standard LTE: no; Type: Touch; Dimensions (W x H x D): 144.00 x 72.00 x 8.50 mm; Weight: 157.00 g; Main display: Color / IPS TFT16M colors480 x 854 px (5.00") 196 ppi; Display protection: no; Standard battery: Li-Ion 1900 mAh; Quick battery charging: no; Internal memory: 8 GB; RAM memory: 1 GB; Memory cards: yes, microSD, microSDHC (up to 32 GB); Operating system: Android 5.1 Lollipop; Touchscreen: yes; DualSIM: yes; DualSIM mode: -; Hybrid DualSIM: no; Announced: 2Q 2016; Camera location: Back; Photo matrix: 8 Mpx; Flash: yes, LED; Video resolution: -; Resolution: 3264x2448 px; Digital z ...
Write a review Manta MSP95009 Bee
      6+6= *
Popular today
Manta TEL1707 Senior
Manta TEL1707 Senior
GSM frequencies: 900 1800; Standard UMTS: no; Standard LTE: no; Type: Bar (classic); Dimensions (W x H x D): 113.50 x 52.00 x 14.00 mm; Weight: 50.00 g; Main display: Color / TFT256k colors128 x 160 px (1.77") 116 ppi; Display protectio...
Manta Senior Phone Tower II TEL1705
GSM frequencies: 900 1800; Standard UMTS: no; Standard LTE: no; Type: Bar (classic); Dimensions (W x H x D): 113.00 x 53.00 x 12.80 mm; Weight: 75.00 g; Main display: Color (0.00"); Display protection: no; Standard battery: Li-Ion 60...