Supermicro MBD-H12SSL-I-O specs
  Motherboards Specs >> Supermicro >> Supermicro MBD-H12SSL-I-O
Specifications | Reviews
Supermicro MBD-H12SSL-I-O
Processor& Chipset Supermicro MBD-H12SSL-I-O
EPYC
Memory Supermicro MBD-H12SSL-I-O
Memory Speed Supported:
3200 MHz
Memory Technology:
DDR4 SDRAM
I/O Controller Supermicro MBD-H12SSL-I-O
Controller Type:
Serial ATA/600
Video Supermicro MBD-H12SSL-I-O
AST2500
Network & Communication Supermicro MBD-H12SSL-I-O
Gigabit Ethernet:
Yes
I/O Expansions Supermicro MBD-H12SSL-I-O
5
Interfaces/Ports Supermicro MBD-H12SSL-I-O
2
Onboard Interfaces Supermicro MBD-H12SSL-I-O
Number of Onboard USB 3.0 Ports:
Number of NVMe Ports:
Dimensions Supermicro MBD-H12SSL-I-O
Width:
12"
Depth:
9.6"