Sapphire PP-I7RS400 specs
  Motherboards Specs >> Sapphire >> Sapphire PP-I7RS400
Specifications | Reviews
Sapphire PP-I7RS400
Processor Sapphire PP-I7RS400
Socket:
LGA775
Processors supported:
Intel Pentium 4
System bus:
533 MHz And 800 MHz
Chipset Sapphire PP-I7RS400
Chipset:
ATI Radeon Xpress 200
SLI/CrossFire:?Scalable Link Interface
no
Memory Sapphire PP-I7RS400
Memory:
DDR DIMM, 333 400 MHz