ASUS P4S533-MX/L specs
  Motherboards Specs >> ASUS >> ASUS P4S533-MX/L
Specifications | Reviews
ASUS P4S533-MX/L
Processor ASUS P4S533-MX/L
Socket:
S478
Processors supported:
Intel Celeron/Pentium 4
System bus:
400 MHz To 533 MHz
Chipset ASUS P4S533-MX/L
Chipset:
SiS 651
BIOS:
Award with the opportunity of a disaster recovery
SLI/CrossFire:?Scalable Link Interface
no
Memory ASUS P4S533-MX/L
Memory:
DDR DIMM 200 - 333 MHz