Samsung NP300E5Z-A09IN specs.
  Laptops Specs >> Samsung >> Samsung NP300E5Z-A09IN
Specifications | Reviews | Useful keys
Samsung NP300E5Z-A09IN
Processor Samsung NP300E5Z-A09IN
Processor:
Intel Core i3-2330M
Processor Speed:
2.20 GHz
Cache:
3MB (L3 Cache)
Memory Samsung NP300E5Z-A09IN
Processor Speed:
1333MHz
Memory Slots:
2 DIMM Slots
Hard Drive Samsung NP300E5Z-A09IN
Hard Drive Size:
640GB SATA
Format:
2.5 inch
Display Samsung NP300E5Z-A09IN
HD LED Display
Chipset Samsung NP300E5Z-A09IN
GPU Model:
Intel HD Graphics 3000
yes
Network Samsung NP300E5Z-A09IN
150Mbps
Audio Samsung NP300E5Z-A09IN
Speakers:
Stereo
Connectivity Samsung NP300E5Z-A09IN
Digital Media Reader:
4
Battery Samsung NP300E5Z-A09IN
6 Cell (48Wh)
Software Samsung NP300E5Z-A09IN
Operating System:
DOS
Dimensions Samsung NP300E5Z-A09IN
Dimensions (W x D x H):
367.9 x 243 x 33 mm
Weight:
2.3
Reviews, Questions about Samsung NP300E5Z-A09IN
samar kunduMarch 21, 2022
graphics driver win 10
Write Review / Ask a question about Samsung NP300E5Z-A09IN
      2+1= *
Samsung NP300E5Z-A09IN
news
 ASUS Unveils 18-Inch Gaming Laptop with a 300Hz Display
news
The ASUS ExpertBook Ultra 14 laptop, announced at CES 2026, has been unveiled. It features a 10.9 mm-thick chassis, a tandem OLED display, and powerful hardware.