Samsung NP300E4A-S02PHSV specs.
  Laptops Specs >> Samsung >> Samsung NP300E4A-S02PHSV
Specifications | Reviews | Useful keys
Samsung NP300E4A-S02PHSV
Type Samsung NP300E4A-S02PHSV
Laptop Type:
Notebook
Basic Spec Samsung NP300E4A-S02PHSV
Screen Size:
14.1inch
Resolution:
Processor:
Processor No:
Processor Speed:
1.5Ghz
Wide Screen:
tablet:
3D:
SSD Size:
Hard Drive Size:
750GB
RPM:
Memory Size:
2GB
Memory Type:
Memory Slot:
PC card slot:
Detailed Specs Samsung NP300E4A-S02PHSV
Graphics Processor:
Video Memory:
Modem:
Wireless LAN Data rate:
Wireless LAN Type:
Others:
Operating System:
integrated software:
Battery Life:
Optical Drive:
Size Samsung NP300E4A-S02PHSV
Dimensions (WxHxD):
Weight:
Reviews, Questions about Samsung NP300E4A-S02PHSV
Write Review / Ask a question about Samsung NP300E4A-S02PHSV
      10+7= *
Samsung NP300E4A-S02PHSV
news
 ASUS Unveils 18-Inch Gaming Laptop with a 300Hz Display
news
The ASUS ExpertBook Ultra 14 laptop, announced at CES 2026, has been unveiled. It features a 10.9 mm-thick chassis, a tandem OLED display, and powerful hardware.